Nowe komentarze
  Status
  Aktualnie nie jesteś zalogowany.

  Witam na stronie KŁ nr 4 „Knieja” w Opolu!

  Nasze Koło istnieje od 1948 roku. W chwili obecnej liczy 63 członków i dzierżawi dwa obwody: leśny – nr 61 i polny – nr 71. Więcej szczegółów na temat samego koła znajduje się w zakładce O Kole.

  Na stronie dostępne są akty prawne związane z łowiectwem, państwowe – powszechnie obowiązujące ustawy i rozporządzenia ministrów, dokumenty Związku dotyczące bezpośrednio członków PZŁ oraz wewnętrzne – uchwały WZ Koła.

  Zachęcam do przejrzenia galerii naszego koła. Zawiera ona zarówno zdjęcia archiwalne, jak i te, dokumentujące bieżące wydarzenia z życia „Kniei”.

  pobieralni zgromadzono materiały użyteczne dla myśliwych materiały – druki, tarcze itp, zaś linki to zbiór hiperłączy do stron o związanej z łowiectwem tematyce – innych stron łowieckich, prognozie pogody, czasopism, sklepów myśliwskich, producentów broni i amunicji, oraz innych akcesoriów myśliwskich i strzeleckich.

  Ufam, że nasza strona okaże się miła w odbiorze dla sympatyków naszego Koła i łowiectwa w ogólności, a jednorazowa wizyta zachęci do ponownego zajrzenia w przyszłości. Życzę miłego czasu spędzonego w wirtualnej Kniei…

  Z myśliwskim pozdrowieniem, darzbór!
  Admin – Łukasz Dzierżanowski